Welkom bij Trekkertrek de Klomp

 

Sponsors

Hieronder staan alle sponsoren van Trekkertrek De Klomp.

Wij willen alle sponsoren hartelijk bedanken voor hun bijdrage op welke wijze dan ook.

Bent u nog geen sponsor, maar zou u dit graag willen worden, dan kunt u contact opnemen met de organisatie, middels de mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Naam Sponsor website Plaats
Aan. Vd Brandhof www.vandenbranhof.com Lunteren
ACV www.containerdiensten.nl Ede
Autobedrijf ploeg www.autobedrijfaploeg.nl Renswoude
Autobedrijf van Asselt www.autobedrijfvanasselt.nl Renswoude
AVS Lagerweij   Renswoude
Balde bandenservice www.balde.nl Lunteren
Barry van Heerdt loon-& verhuurbedrijf www.barryvanheerdt.nl Lunteren
Van Beek Kolen en Olie www.kolenenolie.nl Veenendaal
H. Bellwinkel Web Design www.hbellwinkel.nl Veenendaal
Bert Maassen straalbedrijf   Harskamp
Bert Schimmel loon- aannemersbedrijf www.loonbedrijfschimmel.nl Scherpenzeel
Berkhof Scherpenzeel www.berkhofbv.nl Scherpenzeel
Bert Bos hoogwerkers en verhuur   De Klomp
Bert Vlastuin Grondwerk   Lunteren
Bevri banden www.bevribanden.eu Zeewolde
Blotenburg transportbedrijf www.transportbedrijfblotenburgbv.nl Lunteren
Boers Installatie   Lunteren
P. Bos Veevoeders www.pbosveevoeders.nl Ederveen
Bouwbedrijf Osnabrugge www.bouwbedrijfosnabrugge.nl Scherpenzeel
Bouwbedrijf Sturkenboom www.bouwbedrijfsturkenboom.nl Barneveld
Bouwbedrijf v Grootheest www.grootheest.nl Ede
Bouwservice P. Dibbet   Overberg
Brink Plaatbewerking www.brinkplaatbewerking.nl Lunteren
Brink Paardenstalinrichting www.brinkpaardenstallen.nl Lunteren
Cafe de Kade www.partycentrumdekade.nl Ede
Cees Berkhof  shaffer dealer www.ceesberkhof.nl Renswoude
D&G challetbouw www.dgchaletbouw.nl Veenendaal
Dikkenberg dieseltuning www.dikkenbergdieseltuning.nl Wekerom
D. Donker   Renswoude
de Kruyf mechanisatie www.dekruyf.nl Nijkerk
De Nijborg Bv www.nijborg.nl Renswoude
D van E BMW specialist www.dvaneoccasions.nl Ede
V.o.f. Van Dijk Mechanisatie www.vandijkmechanisatie.nl Otterlo
Dinstal www.dinstal.nl Ede
E.H.B.O. vereniging De Samaritaan www.ehbo-samaritaan.nl Ede
Elektrobouw lunteren b.v. www.elektrobouw.nl Lunteren
E. Pater installatietechniek www.epater-installatietechniek.nl Renswoude
E. van Dijk Metselwerken www.evandijkbouw.nl De klomp
Favorent www.favorent.nl Achterberg
Freek Peelen    
FVR www.fvr-trading.nl Ede
Folmer Hekwerken www.folmerhekwerken.nl Lunteren
Geurtjan Peelen   Harskamp
G. Geurtsen www.geurtsenbv.nl Ederveen
Van Ginkel assurantiën www.vanginkelassurantien.nl Otterlo
G Grootheest   Lunteren
G. Moesbergen transport www.emoesbergen.nl Renswoude
B. van de Haar autobedrijf www.bvdhaar.nl Ede
Van de Haar bronbemaling www.bronbemaling.nu Stroe
Hannissen marktkramen verhuur   Veenendaal
Hardemans loonbedrijf   Ede
Hazeleger Transporten BV Chickliner www.chickliner.nl Renswoude
HBD www.hbdmontage.nl Ede
HBE www.hbebedrijfshallen.nl Ede
Hedro montage www.hedro.net Veenendaal
Hendriks Asbestsanering www.hendriksasbest.nl Ede
H.o. Kap handel en verhuur   Barneveld
Hoovos www.hoovos.nl Amerongen
H.S. Slemmer www.slemmer.eu Ede
Hendrikse Machines www.hendriksemachines.nl Ede
Henken www.henken.nl veenendaal
HJ Bos hoveniers & sierbestratingsbedrijf www.hjbos.nl Renswoude
HJ Hardeman bouw www.hardemanbouw.nl Renswoude
HSR www.hsrverpakkingen.nl Ede
Interjobs www.interjobsholland.nl Ederveen
jaap speelziek www.speelziek.nl Ede
Jan Roseboom www.janroseboom.nl Wekerom
JCB Bouwmachines Midden-Nederland www.bouwmachinesmiddennederland.nl Scherpenzeel
J.J. van Doorn timmerbedrijf   Renswoude
Jochemsen Machines www.jochemsen-macines.nl Barneveld
Jos Donkelaar   Renswoude
Kaashandel Van Beek www.vanbeekkaas.nl Veenendaal
kapsalon ellen www.kapsalon-ellen.nl veenendaal
Kees Methorst Vleesveehandel   De Glind
K-Fresh Klaassen www.k-fresh.nl Lunteren
Kieviet autoschadebedrijf www.kieviet.nl Lienden
Kloezeman bloemsierkunst www.barneveldbloemen.nl Barneveld
Lagerweij en Kennis www.lagerwey&kennis.nl Otterlo
Lagerweij loon- aannemersbedrijf www.lagerweijrenswoude.nl Renswoude
Larino interieurs www.larino.nl Ede
Loonbedrijf de Rooij   Kootwijkerbroek
Loon- en Grondverzetbedrijf Nap V.O.F. www.loonbedrijfnap.nl Ede
Loonbedrijf Top www.loonbedrijfvandentop.nl Lunteren
Loonbedrijf van Roekel www.loonbedrijfvanroekel.nl Ede
Methorst bestratingen   Ede
Van Mourik VOF www.gebrvanmourik.nl De Glind
Nico Rodenburg schildersbedrijf www.nicorodenburg.nl Lunteren
Nijburg gewasbescherming   Ederveen
Radio NL www.radionl.nl  
Rijk van Dam stalinrichting www.rijkvandamstalinrichting.nl Lunteren
Rijk van Dam hogedrukreinigers www.rijkvandamstalinrichting.nl Lunteren
Rijk van Dam installatie www.rijkvandamstalinrichting.nl Lunteren
Robert geurtsen bouw en Dienstverlening www.rggeurtsen.nl Renswoude
L.m.b. Roelofs www.lmbroelofs.nl Bennekom
R. Pater mechanisatie- en carrosseriebouwbedrijf www.pater-deklomp.nl De Klomp
H. van Roekel Garage   Harskamp
R. van Roekel hijs- en sjortechniek www.vanroekelhijstechniek.nl Ederveen
Roseboom Ede www.roseboomede.nl Ede
Schimmel Overberg loonbedrijf en grondwerken www.schimmel-overberg.nl Overberg
Simonsz loon en aannemingsbedrijf www.simonsz.nl De Klomp
Snellen Tuinhout/Natuursteen www.snitselaarbouw.nl Lunteren
Snitselaar bouw   Lunteren
Studio DV www.studiodv.nl Ederveen
Tholu www.tholu.com Ede
Tijs de Koning Pluimvee handel www.tijsdekoning.nl Lunteren
Timmerbedrijf Roks www.timmerbedrijfroks.nl Overberg
T. Toonen   Lunteren
Top metaal   Lunteren
Tuincentrum lunteren www.tuinplantencentrumlunteren.nl Lunteren
Tuincentrum Veenendaal www.tuincentrumveenendaal.nl Veenendaal
Van de Grift bouw & montage www.bouwenmontage.nl Renswoude
Van den Brink loon- & verhuurbedrijf   Renswoude
Van Doorn Autohandel www.autocentrumvandoorn.nl Lunteren
Van Ede constructie   Ede
Van Ede koeriers www.vanedekoeriers.nl Renswoude
Van Egdom groentechniek www.hadogroentechniek.nl Renswoude
Van Harten verhuurbedrijf   Lunteren
Van Heerdt aggregaten en stroomvoorzieningen www.elektrovanheerdt.nl Lunteren
Van Holland Sport www.vanhollandsport.nl Ederveen
Van Ommeren machines www.vanommerenmachines.nl Lunteren
Van Roekel Reclame www.vanroekelreklame.nl Kootwijkerbroek
Veenschoten steigerhout www.veenschotensteigerhoutenmeubelen.nl Otterlo
Veldjesgraaf autobedrijf www.veldjesgraaf.nl Ederveen
Verhuurservice vd Kraats www.kraatsrijplaten.nl Otterlo
Vlastuin Bronbemaling www.bronbemalingvlastuin.nl Ederveen
Vlastuin Engineering www.vlastuin.info Ederveen
Vlink V.O.F. www.vlink.nl Ederveen
Voorthuizen Tuinen   Lunteren
Wagensveld Dienstverlening www.wagensveld.nu Lunteren
Westeneng Autogarage www.garagewesteneng.nl Lunteren
Wolly www.wollie-renswoude.nl Renswoude

 

Nieuws